#választás 2010




Török Gábor: Merre fordul a Jobbik?
 

Török Gábor: Merre fordul a Jobbik?

Török Gábor szerint a radikális párt az elmúlt években az egyik legtudatosabb politikai erőnek tűnt, könnyen észrevehető volt, hogy az akciók kitaláltak, az eseményeik stratégia alapján zajlanak.

unknown unknown

Az MSZP legnagyobb gondja
 

Az MSZP legnagyobb gondja

A nyugdíjasok helyzete lesz a központi témája az összes kampánynak? A Political Capital 79 nap című kampányblogja szerint várhatóan a szereposztás valamint a vita színvonala is változatlan marad.

hvg.hu hvg.hu

Mi van Mesterházy különös szórólapján?
 

Mi van Mesterházy különös szórólapján?

Több email érkezett hozzám tegnap és ma is, hozva a bombahírt, hogy Mesterházy Attila bajai szórólapján latin szöveg áll, legalábbis annak tűnik - írja a Laudator temporis acti blog szerzője, majd megmagyarázza, valójában miről van szó.

unknown unknown


Az ORTT-nél jártak az EBESZ szakemberei
 

Az ORTT-nél jártak az EBESZ szakemberei

Mivel a műsorszolgáltatók választási kampányban történő részvételét érintő kifogásokkal 2010-ben is számolni kell, az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) ellenőrzi az adók műsorait, és ajánlást ad ki számukra a kampányban kívánatos szerkesztői gyakorlat kialakítását segítve.

hvg.hu hvg.hu